Activitate Paranormala

Fenomene Paranormale

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

It's my life

In jos 
AutorMesaj
[Leg] Green Angel

[Leg] Green Angel

Data de inscriere : 25/05/2014
Varsta : 19
Localizare : La tigani. II bat de le sparg capacele

MesajSubiect: It's my life   Lun Mai 26, 2014 6:34 pm

Nu o sa ma mai maturizez niciodata! spuse o fata cu vocea balbaita.Buna! Ma numesc Cristina. Am 18 ani si sunt din Bucuresti. Nu cred ca o sa ma descriu deoarece veti rade de mine. Toti colegii mei au ras cand m-au vazut, asa ca nu mai vreau rasete. Totul a inceput acum 2 ani cand m-am certat cu parintii mei. Erau cei mai rai din lume. Nu ma lasau sa fac ce vroiam.Asa ca am plecat.Noaptea, cand nu ma vedea nimeni, mi-am facut bagajele si am plecat in lumea larga.Vroiam sa traiesc cu banii mei, sa muncesc si sa fiu in pas cu moda. Dar ,pentru a incepe,am furat niste bani de la parintii mei pentru a ma caza undeva.Din fericire, am gasit un motel destul de frumos si ieftin. Mi-au spus ca as putea sa ma cazez undeva si sa lucrez acolo.Era cam pustiu acel motel, insa nu mi-a pasat si m-am angajat acolo.Nici macar nu stiam ce o sa mi se intample.Inceputul a fost frumos,adica angajatorii se purtau frumos cu mine, zambeau si de astea. Dar dupa 1 saptamana au inceput sa ma batjocoreasca , sa imi dea palme ca nu lucrez destul si sa imi taie din salariu. Deja incepusem sa ma satur de acel loc. Asa ca m-am dus la director, insa el nu a vrut sa ma vada.Am plecat in camera mea si urmatoarea zi nu am venit la lucru. Nici a doua zi. Insa a treia zi a batut cineva la usa. Erau 2 baieti puternici , inalti si cu o fata de serios.Au intrat fara sa ii invit si au inceput sa ma loveasca, sa ma bata si sa ma dezbrace.NU mai aveam nici o sansa sa scap de acolo. Ma tineau de maini si de picioare.Deodata ,in usa a aparut inca un om cu o masina de tuns si cu un cutit.Ma uitam la el si am inceput sa tip.Dupa, a pus masina in priza si a inceput sa ma rada in cap.El dadea la noroc, astfel  incat sa nu mai am par in  cap. A fost ... nu pot sa spun. A fost prea traumatizant ca sa pot sa spun. Dupa ce m-a ras in cap, acel "monstru" nu s-a saturat si a inceput sa ma taie pe abdomen si chiar pe sani. Incepusem sa plang. M-a taiat chiar si pe fata. Mi-au spus chiar si planul lor. La  inceput vroiau sa ma tunda si sa ma taie,apoi sa ma violeze si sa ma omoare.Stiam ca acesta imi era sfarsitul.Dar Dumnezeu nu vroia sa renunte la mine.Am avut cel mai mare noroc deoarece chiar atunci a aparut politia si i-a luat la politie. Pe mine m-au imbracat intr-un fel de halat si am mers catre masina.Pfiu! Ce noroc pe mine. Ii multumesc lui Dumnezeu ca mi-a acordat o a doua sansa sa traiesc in liniste.Dar linistea asta nu a durat mult. Cand am iesit din masina sa mergem catre sectie ,politistii mi-au spus ca ma voi intoarce cu bine acasa. Din pacate, eu nu vroiam asta, asa ca am fugit cat am putut de ei.Bine ca am fost la un campionat de atletice, asa ca nu au putut sa ma prinda. Am fugit de ei cam vreo 2 kilometri. Intre timp, politia mi-au contactat parintii ca m-au gasit, insa am fugit.

Pun next la urmatoarele 2 "next-uri "

==========[ Paranormal Activity ]==========
I am me and you are nothing Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Master
Fondator
Fondator
Master

Data de inscriere : 30/04/2014
Varsta : 19
Localizare : Bistrita-Nasaud

MesajSubiect: Re: It's my life   Mar Iun 03, 2014 4:35 pm

Tare , GJ Razz Hai cu next Very Happy

==========[ Paranormal Activity ]==========
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://WwW.MasterGaminG.ForumZ.Ro
Angella

Angella

Data de inscriere : 10/05/2014
Varsta : 18
Localizare : pe aici, pe acolo... langa tine...

MesajSubiect: Re: It's my life   Dum Iun 15, 2014 4:26 pm

Buuunnn... Interesant, astept next.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: It's my life   

Sus In jos

It's my life
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Activitate Paranormala :: POVESTI :: Povesti de Groaza-